تبلیغات
شهرام محمودی - کسب یک امتیاز ارزشمند از بازی با لهستان
شهرام محمودی یه تک ستارست تو هر تیمی باشه حریف بیچارست

کسب یک امتیاز ارزشمند از بازی با لهستان

یکشنبه 17 خرداد 1394 12:55 ب.ظ

نویسنده : Raha

لهــستان 3 - 2 ایــــــران
شهرام:
مسابقه دوم با لهستان بهترین بازی ایران بود


امتیازآورترین بازیکن تیم ایران در دو دیدار برابر لهستان گفت: به نظر من مسابقه دوم با لهستان بهترین بازی ایران در لیگ جهانی امسال بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شهرام محمودی بعد از دومین مسابقه ایران و لهستان که سه بر دو به سود میزبان پایان یافت، افزود: امروز بهترین مسابقه ایران در لیگ جهانی امسال بود.
وی با بیان اینکه هنوز با تیم واقعی ایران فاصله داریم، گفت: خوشحال کننده است که در دومین مسابقه با لهستان یک امتیاز کسب کنیم تا کمکی به ایجاد اعتماد به نفس بازیکنان باشد.
ملی پوش والیبال ایران تاکید کرد: توانایی برگشت به تیم اصلی ایران را داریم و برای رسیدن به این هدف باید اشتباهات خود را کاهش دهیم.
وی با بیان اینکه در مسابقه دوم با لهستان در ست پنجم اشتباهات زیادی در اسپک و دریافت داشتیم، گفت: متاسفانه اختلاف امتیاز زیاد شد و نتوانستیم جبران کنیم.
محمودی کسب یک امتیاز را برای دو مسابقه هفته آینده با روسیه مهم دانست و گفت: روسیه نیز شرایط یکسانی با ما دارد اما این امتیاز می تواند از نظر روحی و روانی فشار به بازیکنان را کاهش دهد.
وی در پایان تاکید کرد:‌حریفان ایران واقعا قدرتمند هستند و امیدوارم مردم درک کنند که نمایندگان والیبال آنان با چه تیم های بزرگی مسابقه می دهند. طبیعی است که جلوی این تیم ها بازی کردن خیلی مشکل است اما رفته رفته آمادگی مان بیشتر می شود.

سامان فائزی به تهران برمیگرده... با آرزوی بهبودی برای آقا سامان
اینجا بود سید کارت قرمز گرفت...

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 17 خرداد 1394 03:24 ب.ظ