تبلیغات
شهرام محمودی - جشن قهرمانی برگزار نشد/ درخواست عجیب مسئولان از تماشاگران
شهرام محمودی یه تک ستارست تو هر تیمی باشه حریف بیچارست

جشن قهرمانی برگزار نشد/ درخواست عجیب مسئولان از تماشاگران

چهارشنبه 27 اسفند 1393 08:18 ب.ظ

نویسنده : faezeh

جشن قهرمانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور به دلیل درگیری هواداران برگزار نشد.

به گزارش پرتال هواداران والیبال اورمیه به نقل از فارس، دیدار فینال رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز بین تیم‌های پیکان و شهرداری اورمیه برگزار شد که طی آن شاگردان پیمان اکبری موفق شدند با حساب ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داده و قهرمان لیگ برتر شوند.

* در پایان این بازی ناظر مسابقه از طریق میکروفن به تماشاگران اعلام کرد تیم فوتبال نفت تهران در ورزشگاه آزادی با الشباب بازی دارد و برای حمایت از این تیم به ورزشگاه آزادی بروید.

* در پایان مسابقه هواداران شهرداری اورمیه به شدت از نوع میزبانی تهرانی‌ها گلایه داشتند و گلایه خود را به خبرنگاران و مسئولان اعلام کردند.

* در پایان مسابقه در حالی که مسئولان سالن را برای برگزاری جشن قهرمانی آماده می‌کردند برخی تماشاگران خود را به داخل زمین رساندند تا جشن قهرمانی را خراب کنند که در این بین شهرام محمودی و پوریا فیاضی تلاش کردند این تماشاگران را از زمین خارج کنند.

* نیروی انتظامی در همین حین وارد عمل شد و برخورد بسیار تندی با متخلفان انجام داد. درگیری بین نیروی انتظامی و تماشاگران موجب شد تا برخی تماشاگران از ناحیه صورت دچار مصدومیت و خونریزی شوند.

* تمام این حاشیه‌ها موجب شد جشن قهرمانی تیم پیکان برگزار نشود و شاگردان اکبری جام را بالای سر نبرند.

* در پایان مسابقه برخی از تماشاگران که از شرایط میزبانی ناراحت بودند به سمت خبرنگاران رفتند تا


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -