تبلیغات
شهرام محمودی - پیش بازی شهرداری ارومیه و پیکان :جام طلایی منتظر شهرداری ارومیه
شهرام محمودی یه تک ستارست تو هر تیمی باشه حریف بیچارست

پیش بازی شهرداری ارومیه و پیکان :جام طلایی منتظر شهرداری ارومیه

سه شنبه 26 اسفند 1393 04:58 ب.ظ

نویسنده : faezeh

پیش بازی شهرداری ارومیه و پیکان :جام طلایی منتظر شهرداری ارومیه

رقابت های لیگ برتر والیبال ظهر فردا در قالب بازی فینال و رده بندی به كار خود پایان خواهد داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، رقابت های لیگ برتر والیبال مردان جام زنده یاد حسین معدنی در فصل 1393 از هجدهم آبان ماه استارت زده شد و هم اكنون ظهر فردا با برگزاری دیدار های رده بندی و فینال و معرفی تیم های برتر در سالن والیبال فدراسیون واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران به كار خود پایان خواهد داد.

شاید خیلی ها از قبل هم پیش بینی این را كه دو تیم شهرداری ارومیه و پیكان تهران برگزار كننده دیدار فینال باشند را كرده بودند ولی جدا از این پیش بینی ها تیم های بزرگی چون متین ورامین كه همگان انتظار حضور این تیم در جمع چهار تیم راه یافته به مرحله پایانی را داشتند در مقابل تیم بدون حاشیه تبریز از گردونه رقابت ها كنار رفته و شهرداری تبریز به عنوان شگفتی ساز لیگ 93 چهره مدعی به خود گرفت.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در طول این چهار سال تیم داری به خودباوری لازم رسیده و در مقاطع حساس با داشتن شخصیت یك تیم حرفه ای  تمامی سختی ها را به خوبی پشت سر گذاشته است.برای مثال بازی كردن در مشهد آن هم پس از دادن یك ست و مقابله با تیمی كه از هفت بازیكن ملی پوش بهره می برد و سپس آن بازی را سه بر یك بردن كار راحتی نیست و ملزم داشتن یك خودباوری برای رسیدن به مقام قهرمانی این امر را میسر نموده است.

اینك تیم های اول دو گروه مقدماتی هر كدام با دو باخت از اول لیگ تا اینجای كار توانسته اند به فینال رقابت های لیگ برتر راه یابند و بدون شك جدال ملی پوشان در تهران برای رسیدن به عنوان قهرمانی زیبایی های بازی را دو چندان خواهد كرد.

شهرداری ارومیه تنها نماینده از گروه دوم رقابت ها می باشد كه با اقتدار به جمع چهار تیم برتر راه یافته و تاكنون مقام نایب قهرمانی خود را نیز قطعی كرده است آن هم پس از، از دست دادن بازیكن بزرگ و تاثیر گذاری چون سعید معروف!

این تیم پس از گذشت یك دهه توانست تاریخ را تكرار كند و با رسیدن به فینال این رقابت ها خاطره های آن زمان تیم ارومیه را زنده كرده و شور و شوق خاصی را در جمع هواداران برپا كرده است.تاجایی كه اعلام حضور هزاران هوادار برای عزیمت به تهران خبر از این شور و شوق را می دهد.

فردا چهارشنبه بیست و هفتم اسفند ماه  از ساعت 15:30 شاگردان پیمان اكبری در مقابل شاگردان با انگیزه جهانگیر سید عباسی صف آرایی خواهند كرد تا یك تیم به عنوان قهرمان رقابت های لیگ برتر 93 كاپ قهرمانی را بالای سر ببرد که امیدواریم این تیم جز شهرداری ارومیه نباشد.

با توجه به شرایط موجود تیم شهرداری ارومیه مسلما در تهران تنها نخواهد بود و همه هواداران والیبال شهرداری ارومیه و آذری زبان های متعصب و خونگرم از نماینده خود در سالن مسابقه حمایت خواهند کرد و با تشویق های منسجم و هماهنگ علاوه بر اینکه شرایط را بر حریف تهرانی سخت تر و سخت تر خواهند کرد بلکه با حمایت پرشورشان  بازیکنان شهرداری ارومه را برای بردن جام طلایی بر بالای سر تشویق خواهند كرد و كسب عنوان قهرمانی  بهترین عیدی می تواند باشد كه تیم شهرداری ارومیه به هواداران تقدیم نماید.

از ساعت 13 فردا و قبل از شروع بازی فینال ، دیدار رده بندی بین تیم های شهرداری تبریز و میزان مشهد برگزار خواهد شد تا تكلیف تیم های سوم و چهارم نیز مشخص شود.

حسین پور كاشیان كه به عنوان داور اول دیدار تیم های شهرداری ارومیه و پیكان تهران را سوت خواهد زد پس از اتمام بازی رسما از دنیای داوری و قضاوت بازی ها خداحافظی كرده و فینال رقابت های لیگ 93 پایان بخش قضاوت این داور خوب و شایسته كشورمان خواهد بود.محسن ترابی به عنوان داور دوم كمك وی در این دیدار خواهد بود.

همچنین امیدوار حاتمی به عنوان ناظر فدراسیون در دیدار فینال امر نظارت را بر عهده خواهد داشت.

در صورتی که تیم شهرداری ارومیه به مقام قهرمانی نائل گردد می توان گفت توانسته است تكرار تاریخ آن زمان را این بار با برد و كسب مقام قهرمانی عوض كرده  و انتقام یك دهه قبل را از تیم پیكان بگیرد.

برای نماینده شهرمان آرزوی موفقیت و پیروزی در این دیدار را می نمائیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 اسفند 1393 04:59 ب.ظ