تبلیغات
شهرام محمودی - فراخوان باشگاه شهرداری ارومیه برای هواداران ارومیه ای و آذری زبان مقیم تهران و حومه
شهرام محمودی یه تک ستارست تو هر تیمی باشه حریف بیچارست

فراخوان باشگاه شهرداری ارومیه برای هواداران ارومیه ای و آذری زبان مقیم تهران و حومه

دوشنبه 25 اسفند 1393 07:41 ب.ظ

نویسنده : faezehفراخوان باشگاه شهرداری ارومیه برای هواداران ارومیه ای و آذری زبان مقیم تهران و حومه

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با صدور فراخوانی از تمامی هواداران ارومیه ای و آذری زبان مقیم تهران دعوت می نماید كه در بازی فینال حضور بهم رسانند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، در این فراخوان آمده است:

نه تنها باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه بلكه تاكنون همه تیم های والیبال شهر ارومیه تمامی موفقیت های خود را مرهون زحمات و حمایت های بی بدیل شما هواداران دانسته و به داشتن چنین هوادارانی كه برای هر شهری آرزوست ، می بالد.

بدون شك موفقیت های بازیكنان بزرگی چون معروف و علیزاده و عبادی پور نیز در گرو حمایت های شما عزیزان بوده و از قضا موفقیت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری  ارومیه در عرصه تیم داری كه شنیدن نام آن لرزه بر تن حریفان می افكند به داشتن ستاره های خود و علی الخصوص شما هواداران بنام بوده است.

 هوادارانی كه در سرما و گرما و در سختیها مدام و همواره در كنار تیم بوده و حتی در بازی های خارج از خانه نیز یار اول تیم بوده اند.

اكنون كه پس از گذشت ده سال تیم والیبال شهرداری ارومیه با درخشش خود در لیگ 93  یك پای فینال شده است بار دیگر نیازمند یكی دیگر از تكمیل كننده كادر خود یعنی حضور گسترده شما هواداران در سالن مسابقه می باشد.

بدین ترتیب از شما هواداران مقیم ارومیه ای ها و آذری زبان های متعصب در تهران و شهرهای حومه می خواهیم که با حضور در سالن 3 هزارنفری آزادی تهران(سالن فدراسیون والیبال) از تیم شهرداری ارومیه حمایت کنید تا انشاله با حضور شما و دعای مردم و کمک خداوند متعال بتوانیم مقام قهرمانی را کسب کنیم و دل مردم بزرگ آذربایجان را شاد نمائیم.

تیم والیبال شهرداری ارومیه روز چهارشنبه بیست و هفتم اسفندماه از ساعت 15:30 در سالن 3 هزارنفری آزادی تهران (سالن فدراسیون والیبال) دیدار فینال را در مقابل پیکان تهران برگزار خواهد کرد.


به امید پیروزی تیم شهرداری ارومیه در فینال

و بخش زنده از شبکه 3

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 اسفند 1393 07:45 ب.ظ