تبلیغات
شهرام محمودی - یاران کاپیتان به فینال سلام گفتن
شهرام محمودی یه تک ستارست تو هر تیمی باشه حریف بیچارست

یاران کاپیتان به فینال سلام گفتن

چهارشنبه 20 اسفند 1393 08:19 ب.ظ

نویسنده : Rtin


                        

تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست میزان خراسان به دیدار نهایی لیگ برتر والیبال راه یافت.

 تیم والیبال شهرداری  ارومیه در نخستین مسابقه دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه 20 اسفند) در سالن مهران مشهد به مصاف میزان خراسان رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد.
شاگردان جهانگیر سیدعباسی در ست نخست این مسابقه 25 بر 18 مغلوب میزبان خود شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 23 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند و به عنوان نخستین تیم راهی دیدار نهایی جام هجدهم شدند.
میزان با پذیرش این شکست نیز به دیدار رده بندی لیگ برتر سال جاری راه یافت تا یک بار دیگر برای کسب عنوان سومی به میدان برود.
مهدی مهدوی به علت صحبت با بازیکن حریف یک کارت زرد گرفت و ورمیلیو پاسور ایتالیایی شهرداری ارومیه نیز در ست دوم از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

در اواخر ست چهارم تماشاگران حاضر در سالن با پرتاب اشیا به داخل زمین جلوه ناخوشایندی از حضور هواداران میزان در سالن را به تصویر کشیدند. این حرکات هواداران داور مسابقه را نیز مجبور به ترک جایگاه خود کرد و دقایقی مسابقه نیز متوقف شد که با تلاش مسئولین و ناظران مسابقه این دیدار ادامه یافت.

جهانگیر سید عباسی در ابتدای این مسابقه از ترکیب شهرام محمودی، حامد رضایی، ورمیلیو (پاسور ایتالیایی)، پوریا فیاضی، نیکلوف و عبدالرضا علیزاده استفاده کرد.

سرمربی تیم میزان خراسان نیز آرمین تشکری، عادل غلامی، رحمان داوودی، مهدی مهدوی، امین علوی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف در ابتدای این مسابقه به میدان فرستاد.

سالن مهران یک ساعت قبل از آغاز مسابقه تکمیل شده بود و حدود 800 نفر نیز بیرون از سالن مسابقه بودند که نتوانستند وارد سالن شوند.

امیدوار حاتمی و غفار درخشنده از طرف سازمان لیگ و کمیته داوران فدراسیون والیبال نظارت این مسابقه را بر عهده داشتند و کیوان عابد زاده و محسن ترابی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را انجام دادند.

دیدار رفت دو تیم در ارومیه سه بر صفر به سود شهرداری این شهر تمام شد.


چون من خودم هوادار پیکان و شهرداری هستم فینال سختی شده برام
به امید بازی جذاب و دیدنی

البته اگه پیکان بازی سوم رو ببره
این بازی که قلبمون رو در اورده
که امیدوارم ببره و بیاد
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 20 اسفند 1393 08:34 ب.ظ