تبلیغات
شهرام محمودی - جشن صعود فلامینگو ها به مرحله نیمه نهایی
شهرام محمودی یه تک ستارست تو هر تیمی باشه حریف بیچارست

جشن صعود فلامینگو ها به مرحله نیمه نهایی

چهارشنبه 6 اسفند 1393 09:29 ب.ظ

نویسنده : faezeh

تیم والیبال شهرداری ارومیه در بازی برگشت مرحله پلی آف مقابل تیم بازرگانی جواهری گنبد به برتری رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، دیدارهای دور برگشت مرحله پلی آف امروز چهارشنبه ششم اسفند ماه با برگزاری  چهار مسابقه در شهرهای گنبد ، تهران(دو دیدار) و تبریز دنبال شد كه در گنبد تیم شهرداری ارومیه میهمان بازرگانی جواهری این شهر بود.

بازی تیم های  بازرگانی جواهری گنبد و شهرداری ارومیه در سالن المپیک گنبد از ساعت 17 آغاز شد كه در پایان شاگردان جهانگیر سید عباسی در تیم شهرداری ارومیه با تمرکز روی سرویس های هدف دار و دفاع روی تور توانستند با نتیجه3 بر یک در مقابل میزبان خود پیروز شوند.

تیم شهرداری ارومیه موفق شد ست های اول ، دوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای 25 بر 13 ،25 بر 20 و 25 بر 21 به سود خود خاتمه دهد و تنها سوم سوم را با امتیاز 25 بر 14 به حریف گنبدی خود واگذار کرد.

جهانگیر سید عباسی سرمربی تیم شهرداری ارومیه برای شروع این بازی از تركیب  والریو ورمیگلیو ، شهرام محمودی ، پویا فیاضی ،میلاد عبادی پور ، حامد رضایی ، نیکولای نیکولوف و عبدالرضا علیزده (لیبرو) استفاده نمود و در ادامه به فرهاد پیروت پور و  فرهاد نظری افشار اجازه بازی داد.

اما محمد دوجی سرمربی تیم بازرگانی جواهری گنبد برای آغاز بازی از ترکیب سخی عیدی ، محمد امین حسن زاده ، احمد بابایی ، مهران زارع ، صمد اکبری ، هادی نیازی ، حمید محمد آلق (لیبرو) استفاده کرد.

محمد حسین شفقی ناظر فدراسیون والیبال در این دیدار بود و کیوان عابدزاده و وحید پورکاشیان هم به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این بازی را بر عهده داشتند.

در سایر بازی ها نتایج زیر به دست آمد:

نوین کشاورز تهران 0 - میزان مشهد 3

شهرداری تبریز 3 - متین ورامین 1

وزارت دفاع 0 - پیکان تهران 3

بدین ترتیب با انجام دیدار های امروز و نتایج به دست آمده تیم های شهرداری ارومیه ، میزان مشهد ، شهرداری تبریز و پیکان تهران به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه یافتند.

تیم شهرداری ارومیه در اولین بازی دور رفت مرحله نیمه نهایی روز یکشنبه هفدهم اسفند ماه  از ساعت 17در سالن 6000 نفری غدیر ارومیه میزبان میزان مشهد خواهد بود و تیم شهرداری تبریز در همان روز در تهران به مصاف تیم پیكان خواهد رفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 6 اسفند 1393 09:32 ب.ظ